Polskie forum

No, Polaczków to raczej nie.

Ja tam za często tutaj nie wchodzę, ale byłoby miło jakby forum choć trochę się rozkręciło :slight_smile:

Długo śledzicie AC?

Mniej więcej od startu kampanii na kickstarterze, ale jak trafiłem na AC…za nic nie jestem w stanie sobie przypomnień

Cały czas jest przesuwana, ale chyba bez oficjalnych wieści, uważają, że jakby skupiali się aby mówić o tym co robią to nie mieli by czasu pracować. Pokrętne ale trzeba cały czas czekać

1 Like

Ja też mniej więcej od kickstarters tu jestem. A co do informacji… no cóż rozumiem że trzeba skupić się na pracy, ale raz na miesiąc mogli by dać jakąś notkę o postępach w pracach.

1 Like

About release delay Czyli jednak devsi żyją :smiley:

Cześć!
Czy nadal ktoś czyta w tym forum?
Jeżeli tak, to czy już ktoś z was dostał steam key?

ja ponoc dostalem, ale nigdzie nie potrafie znalezc.

Edit: Nvm, znalazlem. czas sprawdzic gre :stuck_out_tongue:

1 Like

Ma ktoś z Was problemy z włączeniem gry?

Pozdrawiam wszystkich Polaków :smiley:

Polacy, jesteście?:slightly_smiling_face:

ja jestem ale tylko na forum :stuck_out_tongue: z gra od czasu jak rozdali klucze nic sie nie dzieje… i ponoc nastepny patch ma miec tylko bug fixy

1 Like

Witaj DJake1992😊
Cieszę się że jacyś Polacy interesują się tą grą. Ja też siedzę czasami na forum tym ogólnym. Osobiście wiążę duże nadzieje z tą grą :raised_hand_with_fingers_splayed:

mi powoli spada juz hype. szczegolnie odkad odkrylem “manor lords”. ta gra juz teraz wydaje sie solidniejsza i ciekawsza.

Wiesz, tą grą ciągle się tworzy i musimy być cierpliwi aż do jej wydania. A co to znaczy że odkryłeś dworcy, bo nie kojarzę?

1 Like

Cześć DJake1992 myślę że ta gra o której jest film będzie dobra ale pamiętaj, że to dopiero zapowiedź i nie wiadomo kiedy się ukaże. Ancient cities też miało wiele fajnych filmików promocyjnych, które mam nadzieję ukazują już zaawansowany przyszły stan gry. Cierpliwie czekajmy :hugs:

Cześć,
paru nas się tu pewnie znajdzie.
Przez te kilka lat moja wiara w AC trochę podupadła bo ewidentnie mają problemy zarządcze (jako Project Managera mnie to mocno kole w oczy).
Mam nadzieję, że to już załatwione ale patrząc bo komunikacji z zamkniętej bety to jest średnio …

2 Likes

Mam nadzieję że sobie poradzą i dotrzymają obietnic. Nie mogę się doczekać premiery. Pozdrawiam :slightly_smiling_face:

Czy jest możliwość jakiegoś odkrycia czegoś nowego w grze? Crashuje mi gierka i nie wiem czy jest sens pogrywać sobie dalej czy czekać na rozwój. Druga sprawa gierka strasznie mi ścina i nie wiem czym to jest spowodowane? Wam też tak przycina?