České fórum

:rofl: :rofl: :rofl: Jako byla by pecka kdyby udělali i multiplayer v plné verzi :slight_smile:

1 Like

minimálně možnost coopu na té 100x100 mapě by se mi taky hrozně líbilo, ale obávám se, že to si nechají hodně proležet hlavou. Ale souhlasím :slight_smile:

1 Like

Jn bylo by to hodně složitý jelikož to bude Real-time a žádný tahy jako v TW ale ten coop by docelá šel si myslím

no ono by to šlo realtime :slight_smile: jen jak říkáš, bylo by to hodné náročné :slight_smile: uvidíme co nám přinesou. Ale navrhnout to jít můžeme :smiley: tak to někam napiš a já se pod to podepíšu :stuck_out_tongue:

1 Like

Ale víš co mě teď napadlo, proč ten multiplayer nebo coop nebude možný. No kvůli zrychlování hry. To spolu dost nekoresponduje, nebo s k tomu nějak vyjádřili?

1 Like

Jn to je proč to asi nepůjde kvůli zrychlení času :confused:

Ale tak sú hry kde zrýchľovanie času je a majú multiplayer napr. Imperator: Rome, Hearts of Iron séria a tak podobne. Takže by to nemusel byť taký problém aby to vo výsledku nemalo mulťák.

2 Likes

Taky jsem nad tím přemýšlel jak by to šlo, prostě: jeden chce zrychlit a druhému se to objeví také (třeba jako žádost). A ten kterému se to objeví dá-li také zrychlit čas pak se zrychlí.

1 Like

To je taky jedna z možností vím že ve hrách od Paradoxu to funguje ale tam hraješ jen na jedné mapě teď jde o to že si bude nějaký loading mezi globální mapou a budovatelským modem…

Nic nedošlo :sleeping:

We will begin to dispatch Steam keys at 00:00 (PDT) UTC -07 in July 16. First batch will include higher pledge tiers and in the next days, after solving critical issues, we will continue with the rest of tiers until Lord tier. My co máme LORDA tak se dočkáme dokonce července

:disappointed_relieved: škoda, ja by som kľudne bugy prežil. Mi príde že sú celkom ustráchaný z toho a stále sa snažia vychytávať vylepšovať čo najviac miesto toho aby to dali medzi čo najviac ľudí a mali nejaký feedback a mohli tak to opravovať a bolo by to efektívnejšie a rýchlejšie.

Oni to udělají to se bát nemusíme ale chtějí to pro teď uvolnit protu skupinu kde jich není tolik a vyzkoušet jestli vše funguje a třeba už zítra budem moct hrát :slight_smile:

snáď max týždeň si počkáme

Pokud to nebude padat a bude to hratelný tak si myslím že od zítra budou rozesílat klíče i LORDŮM tam už pak záleží kdy si to podpořil… Já to podpořil už na Kickstartru a byl jsem 1112 člověk

A navíc to vychází teprv za 24 minut PDT to CEST u nich bude půlnoc a u nás má být 9 ráno

joooj keby som si pamätal kedy som to podporil :smiley: ale určite budem niekde okolo 3000

Tak ty jsi ten 1112 :smiley: já myslel že mluvíš o mě :smiley: … no to se musím jít kouknout kolikátý jsem ale myslím že já se budu počítat od konce :D. No věřím, že to dostaneme co nejdřív :slight_smile:

1 Like

:rofl: ono to asi vyznělo špatně sorry :smiley:

Ale prosím tě, já jsem podpořil teprva v úterý a podle maličkých výpočtů jsem mezi místy 1830 až 1850 spíš víc. To je teda místo mezi Lordy :slight_smile: a nad lordy je jestli 100 lidí? :slight_smile: tak mužu být kolem 2000. místa .) Spousta lidí totiž podpořila ale ne dost aby mohla být v betě :slight_smile: