České fórum

:rofl: Co si dělal ?? :smiley: já si to udělal při motokrosu :smiley:

1 Like

Já hrál florbal :smiley: a vzhledem k tomu, že jsem od jak živa hokejista, tak technika otáčení na místě byla pro povrch v hale zvolená špatně :smiley:

1 Like

:rofl: :rofl: Tak to jo … Tohle je když tak muj Steam tak si mě přidej Steam Community :: Hatashi | 果たし

1 Like

koukám že ti Japonsko a nejspíš jejich nynější výtvory v kinematografii přirostli k srdci :slight_smile: Ale hele, nevíš jak hodlají pozvat všecky do bety? přes maila nebo sem do zpráv :slight_smile:

1 Like

:smiley: Tak trochu… Měli by rozesílat email na ten co si dal při registraci s cd klíčem na Steam

1 Like

s cd klíčem? tomu asi nerozumím, nebo jsi to myslel tak, že mi přijde mail s klíčem a ten hodin na steam. Páč jsi to napsal jak kdybych měl ten cd klíč dávat i s mailem při registraci

Jo mail s klíčem :smiley: jak píšeš sem to napsal blbě :smiley: koukám že máš Dawn of Man sem zvědaví jaký bude rozdíl hlavně v grafice

tak podle obrázku v grafice obrovský, a i ve tvorbě vesnice, přece jen AC prezentuje stavěcí možnosti ve všech úhlech, ale DoM to má jednoduše do hvězdičky a budovy jen po 45°. Mě by hlavně zajímalo jak mají zmáknutý management a třeba těžení. Nebo vyzbrojování, pak třeba až to budou mít hotové i nějaký ten soubojový systém :slight_smile:

Hlavně tohle mi připadá jak rimworld

a celkově jak to prezentujou že budeš muset migrovat kvůli zimě atd to tomu dává uplně jinačí rozměr oproti Dawn of Man

1 Like

Teď mě napadlo aby to nebylo rozhozené na dvě mapy, tu co jsi postnul jako v Total waru a pak jiná ta budovatelská :smiley: de-facto bychom mohli hrát za Attilu v době Paleolitu :smiley:

1 Like

no podle toho co sem četl tak by to tak mělo být :smiley: https://forum.ancient-cities.com/t/history-vs-game-play-discussion-and-the-world-map-solution/5175

1 Like

Safra tohle jsem ještě nečetl, jsem si říkal odkud máš ten obrázek, že jsem všechny viděl :smiley:

1 Like

:rofl: Hodně mi to připomíná RimWorld tam máš celou planetu a přepínáš mezi Real-time mapou třeba o rozměru 100x100km a planetou kde řídíš třeba karavanu kam se sní vydáš atd a můžeš kdykoliv přejít právě do te Real-time mapy

1 Like

Jo to je fakt, hru jsem nehrál ale sledoval občas na twitchi :slight_smile: No to by bylo také zajímavé, ale obávám se že možnosti v té velké globální mapě budou dosti omezené :slight_smile: podle toho co mi ty jejich slova dávají za smysl :slight_smile: ale je pěkné že se snaží držet při zemi :slight_smile: Ačkoliv mě by se extra super gigantická strategie kombinující realtime budovatelské s bitevním rozhraním a cestováním kmene nebo vojsk na globální mapě značně více líbilo :smiley:

1 Like

Koukám že tu někdo koukal na Asterixe a Obelixe :smiley: :smiley: “můžete být jako slavná galská vesnice”

1 Like

Jo to mě taky pobavilo nebo pyramidy na severu a iglu na poušti :rofl:

1 Like

Nedivím se jim že toto zrovna nechcou ve své hře, Ale mod What if, by byl dost dobrý, ačkoli by to byl Age of empires s total war dohromady :smiley:

1 Like

:rofl: to jo, sem strašně zvědavej s čím přijdou zítra :slight_smile: mohli by to pustit už po půlnoci stejnak asi neusnu :smiley:

1 Like

no vzhledem k tomu, že jsem předevčírem ve 21h začal DoM a skončil včera v 20h :smiley: s asi 3h spánku :smiley: tak já se na to dneska vyspím :smiley: … no moment na dnešek jsem spal dost. Jop můžou to spustit už od půlnoci :smiley:

1 Like