České fórum

Joo vidíš to to som do svojich výpočtov nezahrnul :smiley: tak v tom prípade to nebude také tragické :smiley:

Tak co? Je tu někdo kdo má víc než lorda a už testuje? :slight_smile:

All highest tiers have already received their Steam keys. Solving several critical issues. Next Monday we will take a decision regarding key dispatch process for Lord tier. Takže až v pondělí možná :smiley:

Tak hlavně že to nebude měsíc :slight_smile: ten víkend už nějak přežijeme :slight_smile:

2 Likes

Tak se týden chýlí ke konci, je tu někdo kdo už hru zkoušel? :smiley: :smiley: Díky mému pozdějšímu příchodu mezi lordy odhaduji, že tak kolem konce měsíce bych mohl hru obdržet. Tak jsem teď zvědavý alespoň na vaše dojmy :slight_smile: pochlubte se prosím! :smiley: :smiley:

Zatím nic😥

Zdarec lidi hale řeknu vám jen jednu věc k tomu, jeto WIP (work in progress) neni to Beta tak od toho nečekejte příliš mnoho víc vám neúžu prozradit ale aby ste si nedělali zbytečný naděje :slight_smile:

1 Like

Jinak tady je vidět kolik lidí zatím dostalo klíč jejich 202 Working in progress version - Forum Lobby

2 Likes

Tak to majú čo robiť, keď to chcú do konca mesiaca sprístupniť všetkým čo majú CBA

nemyslim si ja som backer od 16.05.2020 a prave som dostal kluc skoda ze dnes idem na pivo :open_mouth:

1 Like

installing :slight_smile:

3 Likes

noo po 8 pivach mi moc neni jasne co sa tam da vobec robit : D

1 Like

už mám klíč

2 Likes

Jsem tu snad jediní kdo ještě nedostal klíč ?

Nejsi - taky stále čekám a ještě to bude nějakou dobu trvat, podle WIP má klíč 490 lidí :neutral_face:

2 Likes

Yess,už mám taky klíč

4 Likes

Pro zájemce je k dispozici český jazyk.

3 Likes

Tvl, tak ty si jinej druh borce :rofl: