Polskie forum

Mam nadzieję że sobie poradzą i dotrzymają obietnic. Nie mogę się doczekać premiery. Pozdrawiam :slightly_smiling_face:

Czy jest możliwość jakiegoś odkrycia czegoś nowego w grze? Crashuje mi gierka i nie wiem czy jest sens pogrywać sobie dalej czy czekać na rozwój. Druga sprawa gierka strasznie mi ścina i nie wiem czym to jest spowodowane? Wam też tak przycina?

U mnie działa nieźle, choć czekam na coś więcej :slightly_smiling_face:

na pewno wiele maja jeszcze do poprawy w optymalizacji. podziwiam, ze jeszcze w to pogrywasz. mi sie znudzilo po 2ch dniach :stuck_out_tongue: ponoc szukaja wydawnictwa. i dobrze, bo bez tego nie widze zeby ta gra gdziekolwiek doszla.

1 Like

Całkiem przyjemna ostatnia aktualizacja. No i wyszła gra już na steam. Ktoś pogrywa jeszcze? Obecnie można już streamować i nagrywać :slight_smile: Może gra w community ożyje :slight_smile:

1 Like

co dodali? z tego co mi sie wydaje to niewiele zeby wrocic. nie gram od czasu jak rozdali klucze do bety bo w 2 dni wszystko co sie dalo to sprawdzilem. teraz tylko sprawdzam forum i steam page.

1 Like

Ogólnie poprawiono stabilność, i optymalizację(nieznacznie) od wczoraj przegrałem jakieś 5h i żadnego crasha, gdzie w październiku był co chwila. Gra też trochę płynniej chodzi. Zwiększono poziom jedzenia, więc jest nieco łatwiej aby się rozwijać, i trochę mniej losowo jeżeli o to chodzi. Ogólnie systemu rozwoju poza powiększaniem liczby ludzi i dostawianiem chat to nie ma. Największym osiągnięciem jest po prostu wybudowanie obelisku, który jest i tak tylko dekoracyjny. Zwierzęta leśne mają dopiero nadejść, więc żyjemy tylko na rybach, owocach róży, grzybach, i owocach leśnych. Gra teraz jest grywalna na tyle aby spokojnie sprawdzić tę wersję “demo”, miejmy nadzieję, że teraz to bardziej ruszy dzięki otwartemu wczesnemu dostępowi.

1 Like